DİAFON GÖRÜNTÜ ve SES SİSTEMLERİ

diafon-goruntu-ve-ses-sistemleri

Görüntülü Diafon ve Ses Sistemleri Nedir?

Görüntülü diafon ve ses sistemleri, ile kapınızı çalan kişileri kapıyı açmadan kameradan görebileceksiniz. Diafon görüntü ve ses sistemleri evinize gelen kişileri önceden canlı şekilde görmenizi ve istemediğiniz kişilere kapıyı açmamanızı sağlamaktadır. Evinizin içerisine kolaylıkla montajı yapılan diafon sistemi dışarıdaki kişilerle sesli olarak konuşmanızı sağlamaktadır. Bu özellikleri sayesinde güvenli şekilde kişilere kapıyı açabilirsiniz.

Diafon Görüntü ve Ses Sistemi Montaj ve Kurulumunu Nasıl Yapıyoruz?

Görüntülü Diafon Ses Sistemleri, Bursa’da binanızın keşfedilmesinden ve uygun ekipman ve seçildikten sonra ve kurulumunuz kablosu yeni ise, dairede kablo değiştirilmeden yeni monitörler bağlanır ve sistem çalışması için montajı gerçekleştirilir.

Kablo kurulumunuz eskiyse, kablo ilk önce değiştirilir, ardından monitörleri dairenin içine bağlanır. Aynı sistemde başka bir marka ile dahili haberleşme işareti kullanılamaz. Çünkü sistemde kullanılan kablo ve enerji farklılıkları buna izin vermiyor. Daha fazla bilgi için,  Yücel Elektrik ile irtibata geçebilirsiniz.

guvenlik-goruntulu-ve-ses-sistemleri-montaji

Görüntülü Diafon, Görüntülü Ses Sistemlerindeki Markalar Hangileridir?

Görüntülü diafon ve ses sistemlerinde markadan markaya ve aynı markada farklı modellerde birbirinden farklı özelliklere sahip diafon sistemleri bulunmaktadır. Görüntülü diafonun fiyatına göre sahip olduğu özelliklerde buna paralel olarak artmaktadır. Günümüzde en çok kullanılan görüntülü diafon sistemi markaları şunlardır; Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri,Mas İnterkom Görüntülü Diafon Sistemleri, Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri, Audio Görüntülü Diafon Sistemleri, Nade Görüntülü Diafon Sistemleri vb. markalardır. Görüntülü diafon sistemleri görüntü çeşidine göre siyah beyaz ve renkli sistem olmak üzere iki türlüdür. Renkli görüntülü diafon sistemlerinde görüntüleri renkli izleyebilme imkanına sahip olabiliriz fakat renkli diafon sistemlerinin fiyatları diğer siyah beyaz sistemlere göre pahalıdır.

Call Now Button
× Canlı Destek!