Yücel Elektrik, 15 yılı aşkın süredir, Bursa ve bölgesinde elektrik sektöründe hizmet vermektedir. Uzman ve deneyimli kadrosu ile birçok bina elektrik projeleri ve endüstriyel elektrik projelerine imza atmıştır.

Sektörde, güvenilir ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan Yücel Elektrik, garantili işçilik ve orjinal parça kullanımı ile müşteri memnuniyetini üst seviyede karşılıyor.

Yapmış olduğu hizmetleri kısaca özetlersek; Elektrik Tesisat ve Taahhüt, Elektrik Plan ve Proje, Endüstriyel Elektrik Projeleri, Led ve Diğer Aydınlatma Sistemleri, Diafon Görüntü ve Ses Sistemleri, Uydu Kurulum ve Montaj işleri, bunların yanı sıra elektrik arızaları için de servisimiz hizmet vermektedir.

yucel-elektrik-kurumsal
  • Uzun yıllar sektör tecrübemiz ile müşterilerimize zamanında, ekonomik, güvenilir ve yüksek kalite standartlarında hızlı çözümler sunuyoruz.
  • Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşterilerimizin kaynaklarını aktif bir şekilde kullanmalarını sağlayıcı tedbirler almak.
  • İşimizi yaparken çevremize karşı olan sosyal sorumluluklarımızı asla unutmadan, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak.
  • Tecrübelerimiz vasıtasıyla, yüksek teknolojik binalarda enerjinin günlük hayattaki ihtiyaçlara en basit ve en doğal şekliyle dönüşümünü sağlamaktayız.
yucel-elektrik-misyonumuz
  • Uzman teknik personellerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz edip, onlara net çözümleri, kaynaklarını da en etkin şekilde kullanarak sunan bir anlayış ile çalışarak, müşterilerine değer katan, sektörde öncü bir elektrik firması olmak.
  • Kendi tasarım ekibimizin yerel ve uluslararası standartlara göre tasarladığı projelerin yapımı, yine bünyemizdeki uygulama ve montaj ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Yarattığımız farklılıklar ve inovatif bakış açımız ile kalıcı başarılara ekipçe imza atmak.
yucel-elektrik-vizyonumuz
Call Now Button
× Canlı Destek!